Menu Zavřeno

E-mail copywriting a texty na sociální sítě

Podpořte návštěvnost svého webu, čtenost článků na blogu a tím i prodeje. Buďte svým zákazníkům ještě blíž. E-maily a sociální sítě jsou k tomu ideálními nástroji.

Staňte se poslem dobrých zpráv, užitečných informací, inspirace a zábavy. Vaše značka díky tomu ožije a získá rozpoznatelnou tvář. Ať už se bude jednat o příspěvek na Facebook, newsletter s akční nabídkou nebo o potvrzení objednávky.

Texty na web a psaní článků tvoří nezbytný základ, který vám pomohou zviditelnit právě kvalitní e-maily a hravé příspěvky na sociálních sítích.

Texty do e-mailu | Sylvie Kavíková

Typy textů, které pro vás vytvořím

E-mail copywriting a sociální sítě zahrnují

Navíc: drobná grafika (bannery a příspěvky), správa FB profilu a nasazení textů do e-mailového nástroje MailChimp, MailerLite, SmartEmailing aj.

Pro lepší poznání vaší cílové skupiny a jejich potřeb i obav zrealizuji rozhovory se zákazníky nebo zaměstnanci, kteří jsou s lidmi nejvíce v kontaktu (oddělení reklamací, servis, obchoďáci, podpora…).

Potřebujete texty do e-mailů nebo na sociální sítě?
Copywriter Sylvie Kavíková

Spolupráce začíná tady

Chcete nové texty, upravit stávající nebo poradit, co dál psát? Nezávazně mi napište a o detailech si pak můžeme zavolat.

    Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zde zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.